До Дня Конституції України

Привітання секретаря ради

Шановні люботинці!

28 червня велике державне свято – День Конституції України.

Конституція – це основний закон держави, що проголошує її незалежність, це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни.

Конституцією України найвищою соціальною цінністю  визнані   людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Будуючи майбутнє нашої Батьківщини, ми маємо  пам’ятати про це.

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – у кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну, за її Головний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі. Нехай зміни, що відбуваються в нашій країні сприяють подальшій розбудові нашої державності, а принципи демократії, рівності, верховенства права, повністю втілюються в наше повсякденне життя.

Бажаю всім щасливої долі, миру і взаєморозуміння.

Зі святом!

Секретар міської ради