Звіт ВУКГ

Перелік виконаних робіт Виробничим управлінням комунального господарства по м. Люботин в період: 31.05-13.06.2019р.

1.Прибирання, вивіз сміття: автобусні зупинки, парк відпочинку, дитячі майданчики, вулиці міста.
2.Вивіз несанкціонованого сміттєзвалища: вул. Слобожанська (гілля), вул.Змагання, вул.Ціолковського, вул.Будівельна (гілля).
3. Ліквідація несанкціонованого сміттєзвалища по вул. Медова.
4.Вивезення побутових відходів від населення, бюджетних організацій, підприємств та установ, юридичних та фізичних осіб.
5.Завезення піску на дитячі майданчики: вул.Водянська, вул.Першотравнева, вул.Тургєнєва, вул.К.Шульженка, вул.Княжа, вул.Гавенка, вул.Громадянська, вул.Дмитрівська, вул.Камишевата, вул.Слобожанська, вул.Харківська, вул.Одеська, вул.В.Лобоновського, вул.Шмідта-Річна, вул.Г.Афганців, пров.Прудний, вул.Будівельна, вул.Деповська, вул.Шкільна, вул.Театральна, вул.Шевченка, вул.Франка, вул.Локомотивна, вул.Індустріальна, вул.Табірна, вул.Медова.
6.Покіс трави, узбіччя: вул. Слобожанська, вул. Ушакова, вул.Деповська (бам), вул.Полтавський шлях (в'їзд до міста), міський парк відпочинку.
7.Прибирання дорожнього змету вул. Громова, вул.Челюскіна, вул.8Березня, вул.Кооперативна, вул.Табірна, вул.Полтавський шлях.
8.Проведені роботи по відновленню дорожніх знаків.
9. Проведені ремонтні роботи по вуличному освітленню: вул.Світла, вул.Гвардійська, вул.Курортна, вул.Дуншівська, вул.Рокосовського, вул.Пугачова.
10. Нанесення дорожньої розмітки «Пішохідний перехід»: вул.Полтавський шлях. Відновлення (фарбування) відбійників: вул.Челюскіна, вул.Громова, вул.Слобожанська, вул.С.Шумицького.
11. Проведені роботи по кронуванню та зрізу дерев: р-н ставка «Чкалівка», вул.Берегова.
12. Проведені роботи по грейдуванню дороги вул.Джерелянська, вул.Молокова, вул.Громадянська, вул.Гризодубової.
13.Проведені роботи (міський парк відпочинку) по підготовки до свята «Люботинські джерела».

Начальник ВУКГ ЛМР ХО                               О.ЄВТУШЕНКО
Дата публікації: 11:12 14.06.2019