Щорічна стипендія «Надія Слобожанщини»

07 червня в дев'ятнадцяте вручили щорічні стипендії учням шкіл естетичного виховання «Надія Слобожанщини» голови Харківської обласної державної адміністрації тридцяти найталановитішим дітям - юним музикантам, художникам, хореографам і вокалістам Харківщини, лауреатам творчих конкурсів, фестивалів, виставок міжнародних та всеукраїнських рівнів. Від імені голови ХОДА Юлії Світличної стипендіатів 2019 року привітав начальник управління культури і туризму ХОДА Олег Яцина.

Серед нагороджених і юні люботинки – учениці Люботинської дитячої музичної школи:

Слєпцова Катерина        -  клас бандури викладача Івахненко Вікторії Яківни;

Шевцова Софія               - клас гітари викладача Дзюби Наталії Миколаївни .

З цього року розмір стипендії було збільшено. Сьогодні наші зірочки отримали 1 тис. грн., дипломи та солодощі. В якості музичного подарунка прозвучали вітання від стипендіата 2019 року - учня ДМШ №1 ім. Л.Бетховена Василя Тімофеєва (скрипка), студентів відділу «Музичне мистецтво естради» Харківського музичного училища ім.Б.Лятошинського Дмитра Крутька та вокального ансамблю відділу, заслуженого артиста України Володимира Соляникова.

Щиро вітаємо наших дітей, їх викладачів з високим визнанням та бажаємо подальших успіхів і перемог!

Директор ДМШ

Ю.В.Еткало

Альбом: Щорічна стипендія «Надія Слобожанщини»
Дата публікації: 15:24 10.06.2019