Звіт КЖРЕП

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 20.05.2019 року по 24.05.2019 року з обслуговування житлових будинків:

1.Вивезено побутове сміття: вул. Ціолковського,1-7, вул. Ціолковського,8-9, вул. Будівельна,7-15,  вул Локомотивна,1В,1Г,1Е,1Д,1Ж, Шевченківський  м-в.,  вул. Слобожанська,28, Гвардії - генерала Гавенка Л.А., 49, вул.Деповська,52,54,58,58а -  по договору  з  ВУКГ ЛМР ХО.

2.Проведено обстеження  представниками підприємства технічного стану мережі водовідведення    житлового будинку по вул.Світла  14  на звернення мешканців  Кв 11.(під 2)

3.Проведено представниками підприємства комісійне обстеження внутрішньо будинкової мережі водопостачання та водовідведення по житловому будинку за адресою вул. Гвардії –генерала Гавенко 49 (підвал 1 під, 2 під.) з метою виконання ремонтних робіт по усуненню протікання внутрішньо будинкової мережі водопостачання.

4.Виконані роботи з ремонту внутрішньо будинкової мережі електропостачання  житлового будинку  по вул. Гвардії – генерала Гавенко Л.А.49 (3 під 5 пов. щітова )

5.Проведено представниками підприємства комісійне обстеження внутрішньо будинкової мережі  водовідведення по житловому будинку за адресою вул. Локомотивна 1В (підвал 1 під, ) з метою виконання ремонтних робіт по усуненню протікання внутрішньо будинкової мережі водовідведення.

6.Виконано роботи з зняття показників електролічильників обліку місць загального користування багатоповерхових житлових будинків за травень місяць 2019 року.

7. Виконано відкачку грунтових  вод з підвального приміщення житлової будівлі гуртожитку по вул. Слобожанська,28.

8.Виконуються  роботи  з  поточного  ремонту  під’їзду  по  житловому  будинку  вул. Будівельна,11.

9.Проводиться робота з боржниками багатоквартирних будинків за  послуги по  утриманню  житлових  будинків  та  врученням  повідомлень - попереджень.

10.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:

- виконано прочистку внутрішньо будинкової мережі водовідведення  за адресою: вул. Світла 14(2 під. кв. 11)

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                                         П.О.Ткаченко

Дата публікації: 10:21 24.05.2019