21 травня 2019 року з метою активізації роботи з військово-патріотичного виховання учнівської молоді та популяризації здорового способу життя було проведено І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед учнівської молоді закладів загальної середньої освіти міста.

Гра розпочалась урочистим відкриттям, на якому були присутні гості:
 - директор КЗ «Спорт для всіх» Люботинської міської ради Удянський Юрій Володимирович;
 - голова ГО «З нами Бог і Україна» Іонін Владислав Валерійович.
 Сітченко Вікторія Миколаївна - заступник начальника відділу освіти Люботинської міської ради та заступник голови штабу з проведення І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») привітала учасників гри з початком змагань.
Участь у І (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») взяли 5 роїв закладів загальної середньої освіти м. Люботина:
-         рій «Нова хвиля» Люботинська гімназія № 1;
-         рій «Патріоти» Люботинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» № 2;
-         рій «Слобожани» Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;
-         рій «Легіон» Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
-         рій «Козацька сотня» Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.
У рамках гри рої-учасники змагались за 7 напрямками та посіли призові місця:
1. Конкурс строю та пісні «Впоряд»:
І місце – рій «Легіон» Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
ІІ місце – рій «Козацька сотня» Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
ІІІ місце – рій «Патріоти» Люботинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» № 2.
2. Туристсько-спортивна смуга перешкод:
ІІ місце – рій «Нова хвиля» Люботинської гімназія № 1;
ІІІ місце – рій «Легіон» Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4.
3. Конкурс надання першої домедичної підготовки «Рятівник»:
І місце – рій «Легіон» Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
4. Стрільба із пневматичної зброї «Стрільба»:
І місце – рій «Нова хвиля» Люботинської гімназії № 1;
5Інтелектуальна гра «Відун»:
ІІ місце – рій «Легіон» Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
ІІІ місце – рій «Слобожани» Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.
6. Конкурс звітів про виконання завдань під гаслом «Добре діло»:
І місце – рій «Легіон» Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
ІІ місце –  рій «Слобожани» Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;
ІІІ місце – рій «Нова хвиля» Люботинської гімназії № 1.
7Козацька забава «Перетягування линви»:
І місце – рій «Патріоти» Люботинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» № 2;
ІІІ місце – рій «Козацька сотня» Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.
У загальнокомандному рейтингу переможцями І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 2019 року стали:
І місце - рій рій «Легіон» Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
ІІ місце - рій «Козацька сотня» Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
ІІІ місце - рій «Патріоти» Люботинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» № 2.
Переможців було нагороджено грамотами та дипломами відділу освіти Люботинської міської ради. Традиційно по закінченню гри всі учасники із задоволенням смакували козацький куліш.
Відділ освіти вітає переможців та висловлює подяку за допомогу в організації та проведенні І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2019:
директору КЗ «Спорт для всіх» Люботинської міської ради Удянському Ю.В.;
голові ГО «З нами Бог і Україна» Іоніну Владиславу Валерійовичу;
директору Люботинського міського Будинку дитячої та юнацької творчості Гелі Л.А.;
директору Люботинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Тижненко Н. Е.;
вчителю предмета «Захист Вітчизни» Люботинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Люботинської міської ради           Широбокову О.О.;
вчителю предмета «Захист Вітчизни» Люботинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Люботинської міської ради          Котелевець І.М.;
тренеру з легкої атлетики КЗ Комплексної Дитячо-юнацької спортивної школи № 9 Харківської міської ради Триленку Р.М.

Методист ММК   Т.О. Бабенко
Альбом: Про проведення І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
Дата публікації: 15:56 22.05.2019