Звіт КЖРЕП

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 13.05.2019 року по 17.05.2019 року з обслуговування житлових будинків:

1.Вивезено побутове сміття: вул. Ціолковського,1-7, вул. Ціолковського,8-9, вул Локомотивна,1В,1Г,1Е,1Д,1Ж,  вул. Слобожанська,4, генерала Гавенка Л.А., 2,  -  по договору  з  ВУКГ ЛМР ХО.

2.Проведено обстеження  представниками підприємства технічного стану мережі водовідведення    житлового будинку по вул. Шевченко 23 на звернення мешканців  кв.4.

3.Виконано роботи з ремонту шиферної покрівлі гуртожитку за адресою вул.Слобожанська 28

4. Виконано відкачку грунтових  вод з підвального приміщення житлової будівлі гуртожитку по вул. Слобожанська,28.

5.Виконуються  роботи  з  поточного  ремонту  під’їзду  по  житловому  будинку  вул. Будівельна,11.

6.Проводиться робота з боржниками багатоквартирних будинків за  послуги по  утриманню  житлових  будинків  та  врученням  повідомлень - попереджень.

7.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:

- виконано прочистку внутрішньо будинкової мережі водовідведення  за адресою: вул. Слобожанська 75 (1 під. кв. 1)

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                                         П.О.Ткаченко
Дата публікації: 20:34 17.05.2019