День вишиванки – свято національної єдності

Вишиванка в Україні завжди відігравала велику роль. Це наш український фольклор, наш національний оберіг і ідентичність України. Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки. Вона - символ сім’ї, культурних цінностей та надбання українського народу протягом століть.

Цьогоріч працівники  Люботинської центральної бібліотеки, вирішили не просто вбратися в національний одяг, а й  долучились до Всеукраїнської акції, до Дня вишиванки. Провели просвітницьку роботу, спрямовану на відновлення національної пам’яті, ознайомлення з традиціями створення і носіння вишиванок, сучасними тенденціями в їх оздобленні. На абонементі ЦБ представлена виставка – інсталяція:  «Вишиванка - оберіг українського народу». В Інформаційному центрі пройшла мультимедійна презентація: «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі». Центральна дитяча бібліотека підготувала виставку – інсталяцію: «Вишивана Україна».

Патріотичні заходи до Дня української вишиванки покликані зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу та об'єднати українців. Відзначаючи це свято, ми вкотре стверджуємо, що символ нації – вишиванка – завжди була, є і буде необхідним оберегом міцності української держави.

Директор ЦБС       Алісова О.В.

Альбом: День вишиванки – свято національної єдності
Дата публікації: 16:29 16.05.2019