Спортивно – масові заходи

із легкоатлетичного кросу пам’яті нашого земляка В.В. Петровського серед загальноосвітніх закладів (Центральний парк відпочинку).

15 травня Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» разом із відділом освіти (Бабенко Т.О.) Люботинської міської ради провели спортивно – масові заходи із легкоатлетичного кросу пам’яті нашого земляка  В.В. Петровського серед загальноосвітніх закладів (Центральний парк відпочинку). Головний суддя змагань Сидоренко С.О., секретар змагань Удянський Ю.В.
Нарешті погодні умови і зайнятість учнів у школах не стали на заваді проведення гарного свята легкої атлетики на мальовничих галявинах парку, та ще і при підтримці друзів із школи. Програма змагань, в командному і особистому заліку, включала у собі біг на 300м (дівчата, юнаки – 5,6 класи), біг на 500м (дівчата, юнаки – 7,8 класи), біг на 500м (дівчата – 9-11 класи), біг на 1000м (юнаки – 9-11 класи).
За результатами кросу на 300м (5-6 класи) в особистому заліку серед дівчат: I місце здобула Кондратенко Альона (Гімназія №1), II місце – Бузова Дар’я (ЗОШ №3), III місце – Катриченко Аліна,  серед юнаків: I місце – Ведмідь Вадим (Караванська ЗОШ), II місце – Тютюннік Денис (ЗОШ №5), III місце – Островєрхов Ілля (ЗОШ №4). У кросі на 500м (7-8 класи) серед дівчат: I місце Поплавко Надія (ЗОШ №3), II місце – Орлова Любов (НВК №2), III місце – Пуйденко Вероніка (ЗОШ №5), серед юнаків: I місце – Горобець Ілля (ЗОШ №5), II місце - Книш Даніл (ЗОШ №3), III місце – Кучер Кирил (ЗОШ №6). У кросі на 500м серед дівчат (9-11 класи): I місце – Шелест Юлія (ЗОШ №4), II місце – Полюхович Ліза (Караванська ЗОШ), III місце – Дейнека Вікторія (Гімназія №1). На дистанції 1000м серед юнаків (9-11 класи): I місце – Буцький Вадим (ЗОШ №3), II місце – Меглій Олексій (Гімназія №1), III місце – Нестеренко В’ячеслав (Гімназія №1).
Командні змагання по сумі всіх дисциплін принесли такі результати: I  місце – Гімназія №1, II –  Караванська ЗОШ, III – НВК №2, IV – ЗОШ №6, V – ЗОШ №5, VI – ЗОШ №3, VII – ЗОШ №4.
Всі призери отримали індивідуальні  грамоти відповідних ступенів від Комунального закладу «Спорт для всіх» та командні від відділу освіти.
Дякуємо всіх учасників за велике бажання перемогти і подальших успіхів у  навчанні та спорті!
КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Ю.В.Удянський