Люботин спортивний

Спортивно – масові змагання з футзалу

25 квітня 2017 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради  на запрошення Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту (керівник фізичного виховання Сидоренко С.О.) допоміг у проведенні спортивно – масових змагань (суддівство, призи) з футзалу на Кубок пам’яті нашого уславленого земляка, учасника бойових дій у другій світові війні, тренера – викладача Захарченко В.І., який багато років працював у стінах ліцею та приділяв велику увагу розвитку фізкультури і спорту у місті Люботині. Не тільки по наміченому плану ліцею, а і на численні прохання молоді проведено цей турнір. Від кожної команди прийшли групи підтримки, які підбадьорювали учасників до перемоги та здобуття Кубку.
Переможці отримали Кубок від Комунального закладу «Спорт для всіх», а також команда -  переможець і призери змагань грамоти від ліцею залізничного транспорту.
КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Ю.В.Удянський