Інформація для отримувачів субсидії!
Інформація для  отримувачів субсидії!

Інформація для отримувачів субсидії!

Чи необхідно надавати нову заяву до управління для призначення житлової субсидії з травня 2019 року?

Управління соціального захисту населення Люботинської міської ради повідомляє, що для призначення житлової субсидії на наступний період, нову заяву та декларацію подають:

внутрішньо переміщені особи;

особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;

особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);

особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають;

домогосподарства, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати.

Також, громадяни, які отримували житлову субсидію в опалювальний період, повинні повідомити управління в місячний термін, якщо вони або члени сім’ї:

-  мають у своєму володінні транспортні засоби, що підлягають державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда);

- отримували доходи, інформація про які відсутня в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного страхування за період, який враховується для призначення  субсидії - за ІІІ та ІV квартали 2018 року (отримували державну соціальну допомогу, оплату тимчасової непрацездатності в зв’язку з вагітністю та пологами, тощо);

- придбали майно, товари або оплатили послуги, які на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тисяч гривень;

-  мають прострочену понад три місяці заборгованість  по сплаті аліментів;

- навчаються за денною формою навчання в закладах середньої освіти, професійно-технічних навчальних закладах, закладах вищої освіти або зареєстровані у службі зайнятості як безробітні і в цей період навчались в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості;

- змінили склад зареєстрованих у житловому приміщенні  (будинку)  або  членів їх сімей;

- змінили персональні дані або соціальний статус (одружились, розлучились, стали пенсіонерами і т.д.).

Також, якщо до складу зареєстрованих або членів їх сімей входять діти, яким виповнилось 14 років, необхідно до відділу субсидій надати паспортні дані.

Чи призначається житлова субсидія на наступний, якщо наявна заборгованість з оплати комунальних послуг?

Якщо станом на травень 2019 року є прострочена понад місяць заборгованість за житлово-комунальні послуги (за березень), житлова субсидія буде призначатись на новий період лише  після погашення боргу або укладання договору реструктуризації.  В такому випадку призначення житлової субсидії буде можливим лише в безготівковій формі за поданням нової заяви та декларації.

Управління соціального захисту населення Люботинської міської ради

Дата публікації: 16:31 14.05.2019