Звіт КЖРЕП

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 06.05.2019 року по 11.05.2019 року з обслуговування житлових будинків:

1.Вивезено побутове сміття: вул. Ціолковського,1-7, вул. Ціолковського,8-9, вул. Будівельна,7-15, Шевченківський  м-в., вул. Світла,7,11,14, вул. Дмитрівська,51,53, вул.Локомотивна,1В,1Г,1Е,1Д,1Ж,2, вул. Деповська,52,54,58,58а, вул. Слобожанська,4,28 -  по договору  з  ВУКГ ЛМР ХО.

2.Проведено обстеження  представниками підприємства технічного стану входу в  підвал  житлового будинку по вул. Ціолковського,8 (1під) на звернення мешканців кв.1, кв.2.

3.Проведено представниками підприємства комісійне обстеження внутрішньо будинкової мережі водопостачання та водовідведення по житловому будинку за адресою вул. Ціолковського,8 (1під.) з питання залиття  квартири №1. З власником квартири №4 проведено бесіду щодо  дотримання правил проживання в житловому приміщенні згідно діючих законодавчих актів з метою недопущення в подальшому  виникнення  ситуації  з  затоплення  зазначеної  квартири та виконання ремонтних робіт по усуненню протікання внутрішньо квартирної  мережі.

4.Виконано роботи з ремонту шиферної покрівлі гуртожитку за адресою вул. Слобожанська, 28(ремонт конька).

5. Виконано відкачку грунтових  вод з підвального приміщення житлової будівлі гуртожитку по вул. Слобожанська,28.

6.Виконуються  роботи  з  поточного  ремонту  під’їзду  по  житловому  будинку  вул. Будівельна,11.

7.Проводиться робота з боржниками багатоквартирних будинків за  послуги по  утриманню  житлових  будинків  та  врученням  повідомлень - попереджень.

8.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:

виконано  заміну  ламп місць загального користування  по  житловим  будинкам: вул. Ціолковського,8а (1під.-1пов.), вул. Світла,7 (3під.-1пов.-кв.11, ремонт щитової), вул. Ціолковського, 11 (1під.- зовнішне освітлення.), вул. Ціолковського, 5 (2під.- 2пов.), вул. Будівельна,11 (2 під.-1 пов.).

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                                         П.О.Ткаченко

Дата публікації: 14:12 11.05.2019