До Дня Перемоги

КОМЕНТАР З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Цього року виповнюється 80 років із початку найбільш нищівної війни всіх часів – Другої світової. Історія цієї війни живе в пам’яті кожного українця, адже події 1939 – 1945 років торкнулися кожної родини та кожної людини на нашій землі. У ці дні ми згадуємо всіх, хто загинув.

У ці дні дякуємо тим, хто відбивав нацистську навалу на передовій, хто працював у тилу, хто не здавався на окупованих територіях та робив внесок у спільну перемогу, знаходячись у підпіллі. Щиро бажаємо сил і здоров’я нашим ветеранам та дітям війни.

Скільки б не минуло років від тих подій, маємо пам’ятати їх завжди. Пам’ять об’єднує нас: один - з одним, покоління - з поколінням, українців - з усім світом.

І всі разом промовляємо ключові слова, які є наслідком нашої спільної пам’яті: «Ніколи знову!».

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

Дата публікації: 22:16 08.05.2019