Анонімне опитування

На виконання Регіональної програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2018-2019 роки

Служба у справах дітей виконавчого комітету Люботинської міської ради Харківської області на виконання Регіональної програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2018-2019 роки Харківським національним університетом внутрішніх справ (науково-дослідною лабораторією з проблем протидії злочинності) за підтримки Харківської обласної адміністрації та Консультативної місії Європейського Союзу «Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів» просить долучитися до анонімного опитування за посиланням:http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549?lang=uk та ознайомитися з листівками щодо проведення соціологічного опитування.

Альбом:
Дата публікації: 11:03 06.05.2019