Нові можливості веб-порталу Пенсійного фонду України

Оновлений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України запрацював із листопада 2016 року.

Розширені функції веб-порталу електронних послуг шляхом збільшення можливостей дистаційного доступу громадян до послуг, що надаються Пенсійним фондом України.

З’явився «особистий кабінет» користувача порталу, куди внесено інформацію щодо статусів (про те, чи є громадянин застрахованою особою, найманим працівником, підприємцем, пенсіонером). Відповідно, «особистий кабінет» надає користувачеві можливість переглянути всі дані про себе, що містяться в реєстрі застрахованих осіб. Це інформація про заробітну плату, дані з електронної пенсійної справи, також відомості про стаж і багато іншого з тих даних, що є в Пенсійному фонді.

Для громадян, які мають електронний цифровий підпис (ЕЦП) доступ до веб-порталу значно спрощено. Є можливість самостійно зареєструватись на веб-порталі, пройти автентифікацію та отримати можливість перегляду даних за допомогою електронного цифрового підпису.

Харківське приміське об’єднане управління

Пенсійного фонду України Харківської області