Спортивні змагання

22 квітня 2017 року збірні команди міста Люботина приймали участь у фінальних змаганнях з волейболу (чоловіки) та шашок (м. Харків) в рамках Спартакіади області з видів спорту серед районів області і міст обласного значення. Змагання з волейболу проходили у Харківському обласному вищому училищі фізкультури і спорту, а змагання з шашок у шахово – шашковому клубі «Вундеркінд». У змаганнях з волейболу змагалися 12 районів і міст, а по шашкам 10 районів і міст обласного значення. Виїзд та участь команд у Спартакіаді забезпечував Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.

Представляли команди у змаганнях із шашок від кожного району по 1 чоловіку, 1 жінки та юнака не старше 15 років. Наша команда посіла восьме місце у загальному заліку.  Склад команди з шашок: Ярошенко Л., Боженко А., Івахнеко Р. (тренер – представник Бардадимов Р.А.).
    У змаганнях  з волейболу у чоловіків команда Люботина у груповому турнірі в додатковому сеті програла за вихід у фінал чотирьох та поділила місця з п’ятого по восьме. Склад волейбольної команди: Семеринський Є., Войтенко Д., Мамедов О., Давиденко Б., Ковтун А., Титаренко І., Мащенко А.
    Дякуємо всіх за виступ на Спартакіаді! На наступний рік будемо чекати на покращення результатів у обласних змаганнях з шашок та волейболу.
КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Ю.В.Удянський