«Душею і серцем до музики»

7 квітня 2019 року в Харківській обласній філармонії завершився цикл авторських концертів композитора, заслуженого артиста України Володимира СОЛЯНИКОВА.

Слухачі повністю заповнили Органний зал філармонії і були винагороджені прекрасною півтора годинною концертною програмою «Душею і серцем до музики». В концерті прозвучали найвідоміші і всіма улюблені твори композитора у виконанні солістів і колективів філармонії: заслужених артистів України Олега ЛЕТЕНКА і Василя ДМІТРЕНКА; лауреатів міжнародних конкурсів Яни БОБРОВОЇ, Ганни ТІХОНРАВОВОЇ, Альбіни ЖІТЕНЕВОЇ, Ольги ЮРІНОЇ, ансамблю інструментальної музики «3+2» (художній керівник — заслуженого на діяча мистецтв України, професора Ігор СНЄДКОВ); учнів дитячих музичних шкіл: Люботинської ДМШ Вероніки КУЛЬМІНСЬКОЇ (викладач Вікторія БЛЕЗІНЦОВА), Зміївської ДМШ Домініки ЖОГЛО і Олександри ТІМЧЕНКО (викладач Олена ПІЛІПЕНКО), Харківської ДМШ № 13 імені Н. Т. Коляди Катерини ТЕРНО, Анастасії БОГОРОВСЬКОЇ, Поліни РУДНЕВОЙ і Наре АБРААМЯН (викладач Юлія ПЕРЕСАДА). Ведучий концерту — майстер художнього слова Роман БАЙРАКТАР. Автор сценарію — лауреат муніципальної премії Тамара ГАНУСОВА. Звукорежисер — Юрій ОВЧАРЕНКО. Майстер відеоінсталяцій — Володимир МАЛКУШ. Художник по світлу — Дмитро ЦВІРІНЬ. У фіналі виступу весь глядацький зал тривалими оплесками вітав композитора і виконавців, не відпускаючи зі сцени. Можна з упевненістю сказати, що в пам'яті і слухачів, і виконавців, і композитора Володимира СОЛЯНИКОВА, концерт запам'ятається надовго як свято прекрасної музики і безкінечної радості!

Майстер художнього слова,

актор Харківської обласної філармонії

Роман БАЙРАКТАР

Альбом: «Душею і серцем до музики»