Увага! Перевезення пасажирів 23 квітня

УВАГА!

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Люботинської міської ради повідомляє, що 23 квітня 2017 року до центрального міського цвинтарю (вул.Злагоди (колишня вул. Леніна ) та в зворотньому напрямку буде організовано перевезення бажаючих. Рух автобусу почнеться з 8-30 до 15-00 від Універмагу «Ювілейний» щопівгодини. Вартість проїзду становитиме 5,00 грн.

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Люботинської міської ради повідомляє, що 23 квітня 2017 року до міського цвинтарю «Бочанівське» та в зворотньому напрямку буде організовано перевезення бажаючих. Рух автобусу почнеться з 8-30 до 15-00 щопівгодини від з.п. Водяне. Вартість проїзду становитиме 5,00 грн.

Міськвиконком.

Дата публікації: 14:17 21.04.2017