Звіт про проведену роботу

Люботинським КЖРЕП ЛМРХО за березень місяць 2019 року з обслуговування житлових будинків

1.Вивезено побутове сміття: вул. Світла,7,11,14, вул. Дмитрівська,51,53,вул. Деповська, 25/7, вул. Злагоди,9, в-д. Р.Тичинського,1,2б, вул. Слобожанська, 4, вул. Слобожанська,28, пл. Театральна, 5, Шевченківський масив, вул. Ціолковського,1-7,вул. Ціолковського,8-9, вул. Будівельна,7-15, вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А., 2, 6, 10А, 49,  вул. Деповська, 45,52,54,58,58А, вул. Локомотивна, 1Г,1В, 1Е, 1Д, 1Ж,2 - по договору  з  ВУКГ ЛМРХО.

2.Виконано  роботи  з  ремонту  внутрішньо будинкової  мережі  електропостачання  по  житловим будинкам  пров. Оранжерейний,6 (1під.)  на  звернення   мешканців  (кв.6 ),  вул. Слобожанська, 75 (1під.,2під.,щитова) на звернення мешканців (кв.1,кв.4,кв.5,кв.8), пров. Оранжерейному,4 (2під.,щитова) з приводу відновлення електропостачання  по  даним  житловим  будинкам.

3.Виконано  роботи  з  поточного  ремонту  козирька  над  входом  в  під’їзд  по  житловим  будинкам вул. Шевченко,29 (2під.), вул. Шевченко,31(2під.).

4.Проведено обстеження підвалів багатоповерхових житлових будинків з питання перевірки герметизації інженерних вводів згідно  графіку перевірки на 2019рік.

5.Проводиться обстеження технічного стану житлових будинків згідно графіку на 2019рік зі складанням актів загального весняного огляду житлового фонду підприємства  для  виконання  плану технічного обслуговування та поточного ремонту житлових будинків на 2019рік.

6.Виконано роботи  з  поточного  ремонту  під’їздів  по   житловому  будинку  вул. Слобожанська,75(1під.,2під.).

7.Виконано  роботи  з  виготовлення та облаштування металевих лісів і риштовання для виконання малярно-штукатурних робіт.

8.Виконано  роботи  з  виготовлення  та облаштування металевих  лісів  і риштовання  для виконання  малярно-штукатурних робіт.

9.Виконано відкачку грунтових вод з підвального приміщення гуртожитку по вул. Слобожанська,28.

10.Проводиться робота з боржниками за послуги з утримання житлових будинків з врученням повідомлень-попереджень.

11.Виконано роботи з зняття показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за  березень  місяць 2019 року.

12.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:

виконано заміну ламп місць загального користування  по  житловим  будинкам: вул. Слобожанська,75(1під.), вул. Світла,11 (1під.-2пов.,3під.-2пов.), в-д. Р.Тичинського,2 (2під.-зовнішне освітлення), вул. Слобожанська 28(підвальне приміщеня ПРУ),вул. Будівельна,5(1пов.), вул. Будівельна,8 (2під.-зовнішне освітлення), вул. Ціолковського,9 (підвал),вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,10а (2під.-зовнішне освітлення);

виконано прочистку внутрішньо будинкової мережі водовідведення  гуртожитку за адресою  вул. Слобожанська,28 (1пов. - к.3а), вул. Локомотивна,1Е(1під.) вул. Світла, 11, (1під. - 2пов.,3під.-2пов.), в-д.Р.Тичинського,2 (2під.-зовнішне освітлення ), вул. Слобожанська, 28( підвальне приміщення ПРУ ).

Начальник Люботинського КЖРЕП  ЛМРХО                                                    П.О.Ткаченко
Дата публікації: 09:40 29.03.2019