Звіт про проведену роботу
Звіт  про  проведену  роботу

Звіт про проведену роботу

Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 25.03.2019 року по 29.03.2019 року з обслуговування житлових будинків

1.Вивезено побутове сміття: вул. Деповська, 25/7, вул. Злагоди,9,вул. Р.Тичинського,1,2б, вул. Слобожанська,28, Слобожанська,4,  вул. Ціолковського,1-7, вул. Ціолковського,8-9, вул. Будівельна,7-15, вул. Світла,7,11,14, вул. Дмитрівська,51,53, вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,10а, вул. Деповська, 52, 54, 58, 58а - по договору  з  ВУКГ ЛМР ХО.
2.Згідно графіку на 2019рік проводиться обстеження технічного стану житлових будинків зі складанням актів загального весняного огляду житлового фонду підприємства  для  виконання  плану технічного обслуговування та поточного ремонту житлових будинків на 2019рік.

3.Виконано  роботи  з  ремонту  внутрішньо будинкової  мережі  електропостачання  житлового будинку  по  вул. Будівельна,8(2під.,щитова),вул. Слобожанська,28(гуртожиток,щитова-заміна автомата).

4.Виконано  відкачку  грунтових  вод  з  підвального  приміщення  житлової  будівлі гуртожитку  по  вул. Слобожанська, 28.

5.Виконануються роботи з поточного  ремонту  під’їзду  по  житловому  будинку  вул. Слобожанська,75(1під.,2під.).

6.Проводиться  робота з  боржниками  за  послуги по  утриманню  житлових  будинків та  врученням  повідомлень - попереджень.

7.Виконано роботи з зняття показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за  березень  місяць 2019 року.

8.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:

виконано заміну ламп місць загального користування по житловим будинкам: вул. Будівельна,5(1пов.),вул. Будівельна,8 (2під.-зовнішне освітлення), вул. Ціолковського,9 (підвал),вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,10а(2під.-зовнішне освітлення).

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                                        П.О.Ткаченко
Дата публікації: 09:37 29.03.2019