Великдень – одне із шанованих свят

Великдень – одне із шанованих свят, яке відзначають щороку в Світлу Неділю навесні.

У цей день освячують паски, писанки і крашанки. Щоб згадати  пов᾽язані з Великоднем народні й сімейні звичаї пропонуємо Вам книжкову виставку – вернісаж « Дзвонять дзвони Великодня», яка представлена на абонементі Люботинської центральної бібліотеки весь тиждень. Для користувачів була проведена інформаційна хвилинка про походження свята та народні традиції, особливості відзначення Великодня в Україні.
   Запрошуємо вас до Люботинської центральної дитячої бібліотеки  на перегляд книжково-ілюстративної виставки-інсталяції  «Христос воскрес – воскресне Україна» і ви отримаєте багато позитивних емоцій від спілкування з книжковими виданнями, представленими на експозиції. Чекаємо на зустріч з вами!
Директор ЦБС Алісова О.В.
Дата публікації: 11:30 21.04.2017