НКРЕКП відкрила інформаційно-довідкову телефонну лінію

Інформаційно-довідкова телефонна лінія (044) 204-70-72.

Сервіс надасть можливість споживачу оперативно отримати відповіді на актуальні питання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відкрила інформаційно-довідкову телефонну лінію (044) 204-70-72.

Сервіс структуровано за:

- окремими сферами регулювання (електрична енергія, природний газ, теплова енергія, централізоване водопостачання та водовідведення);

- категоріями споживачів (фізична особа, юридична особа);

- категоріями питань (від укладення договору та приєднання до структури тарифів і заходів з енергоефективності).

Це дає можливість споживачам в автоматичному режимі отримати відповіді на більш ніж 50 актуальних запитань, регулювання яких належить до компетенції НКРЕКП, та, у разі необхідності, отримати консультацію фахівця профільного структурного підрозділу НКРЕКП.

Дата публікації: 11:20 21.04.2017