У Харкові пройде безкоштовний семінар «Підготовка товару до експорту»

Захід відбудеться 25 квітня у ХНЕУ ім. С.Кузнеця (пр-т Науки, 9а, головний корпус, ауд. А4) у рамках освітнього проекту «Абетка експортера»

Початок семінару – о 16:00.

Спікерами семінару виступатимуть співробітники Харківської митниці ДФС, працівники Харківської торгово-промислової палати, фахових підрозділів бізнес-асоціацій Харківщини.

Для участі у заході запрошуються представники малого та середнього бізнесу регіону, активна молодь, а також експортери-початківці, які лише націлені на розробку бізнес-планів, формування проектів програм, спрямованих на задоволення імпортних потреб країн-партнерів.

Зареєструватися на участь у семінарі можна тут.

Під час заходу учасники отримають інформацію щодо:

- покрокового алгоритму дій з визначення коду Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності;

- переваг застосування електронного митного оформлення вантажів;

- порад стосовно підготовки товарів до експорту.

Програма семінару

Довідка. Проект «Абетка експортера» реалізується з ініціативи Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації.

Серед партнерів проекту - Головне управління Державної фіскальної служби у Харківській області, Харківська торгово-промислова палата, Харківська митниця Державної фіскальної служби, Національний науковий центр «Інститут метрології», Харківське управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, Головне управління статистики у Харківській області, Державне підприємство «Харківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Крім того, починаючи з квітня 2017 року, з метою підвищення рівня поінформованості товаровиробників регіону щодо проведення протягом року міжнародних виставок, ярмарок департамент започаткував розсилку дайджесту «Виставково-ярмаркові заходи в країнах – торговельних партнерах України». Фахівці пропонують всім охочим оформити заявку на включення до розсилки дайджесту.

Дата публікації: 11:12 21.04.2017