Перший крок у світ книжок

У Люботинській центральній дитячій бібліотеці щороку проводиться свято «Посвята у читачі» для першокласників.

Ось і сьогодні  до бібліотеки дружно завітали учні першого класу НВК № 2, з якими  було проведено розмову про важливість читання та про дотримання правил бережливого ставлення до книг.
Маленькі читачі показали хороші знання з українських народних казок, правильно відповідаючи на запитання вікторини «Чарівний кошик». У конкурсі «Відгадай, з якої ми казки» першокласники відповідали на запитання, які допомогли перевірити, чи уважно вони читають і пам’ятають героїв улюблених казок.  Діти мали можливість переглянути виставку – пошук «Галактика новинок», також для юних читачів було проведено відео подорож по сторінках казок  «Дім, який відкриває світ».
   Всім  дітям було вручено  посвяти  у читачі, сподіваємося  що вони стануть частими відвідувачами нашої бібліотеки, а значить черпатимуть знання з глибокої та мудрої криниці-книги. Нехай цей шлях буде радісним і цікавим.

Директор ЦБС     Алісова О.В.
Альбом: Перший крок у світ книжок
Дата публікації: 15:28 19.03.2019