Відключення електропостачання!

№ 30 від 15.03.2019 р.

В зв’язку з ремонтними роботами 20.03.2019 р. з 09.00 до 16.00 буде припинено подачу електроенергії по вул. Ключовій, пров. Ключовому, вул Пролетарській, пров. Пролетарському, вул. Веселій, вул. Селищній, в-ду Селищному, в-ду Кубанському, вул. Річковій, пров. Річковому, вул. Бузковій, в-ду Бузковому, в-ду Тургенєва, вул. Підгірній, вул. Водянській, вул. Клавдії Шульженко, вул. та пров. Б. Хмельницького, вул. Дружби, пров. Льговському, пров. та в-ду Мюдівському, пров. Веселому, в-ду Сидовому, вул. Мюдівській, вул. Василя Данилевського, пров. Водопровідному, вул. та в-ду Касіча, пров. Музичному, пров. Підгірному, вул. Репіна, вул. Гранта, вул. Леся Курбаса, вул. Партизанській, пров. Партизанському, в-ду Ростовському, вул. Сковороди.

Люботинське районне відділення енергозбуту ПАТ «Харківобленерго»

(Телефон для довідок: 742-23-72 ).

Дата публікації: 16:46 18.03.2019