до Міжнародного жіночого дня 8 Березня

Весна - дивовижний час пробудження, розквіту , відродження  надій.
З її приходом оживає не тільки природа, а й людська душа.
І дуже символічно, що перше весняне свято  присвячене нашим милим  жінкам.
Саме жіночим покликанням є дарувати життя і наповнювати його змістом.
Саме ви, любі жінки,  оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради Вас, в ім'я Вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи.
    Ви, милі жінки, не раз доводили  нам, чоловікам, що є прикладом сумлінності, високої відповідальності й працьовитості у будь-якій сфері діяльності. Серед Вас є суспільні діячі і керівники великих підприємств та організацій, вчителі і лікарі, спортсмени і працівники поліції, діячі культури і службовці... Але у першу чергу,  Вам немає рівних в майстерності створювати тепло і затишок у кожному будинку, підтримувати й плекати родину, виховувати дітей.
  Мета свідомого існування людини – робити життя того, кого цінуєш, кого кохаєш  – кращим. Тож , любі наші жінки! Щиро бажаю, щоб кожна з Вас завжди відчувала турботу і любов, була оточена увагою і захопленням.  Нехай там, де Ви з'являєтеся, розцвітають усмішки і лунають компліменти. Нехай весна живе у Вашому серці щодня.
Миру, злагоди та достатку в кожну оселю!

Міський голова                        Л.ЛАЗУРЕНКО
Дата публікації: 14:18 07.03.2019