Вітаємо прекрасну половину людства з 8 березня!

До Міжнародного Жіночого дня на абонементі Центральної бібліотеки оформлена книжкова виставка-натхнення «Для вас, любі жінки!».

У матеріалах, зібраних на виставці, відвідувачі-жінки зможуть знайти корисну інформацію про одяг, аксесуари, підібрати для себе гарну зачіску, скористатися порадами по вихованню дитини, як бути успішною та якнайдовше залишатися чарівною, красивою і здоровою. Для рукодільниць будуть у нагоді видання по в’язанню та вишивці, а також багато інших цікавих матеріалів для жінок.

Дитяча бібліотека презентує виставку-вітання «Жінки – це квіти України!». Разом з тим,  з 1 по 15 березня  у бібліотеці експонуватимуться малюнки наймолодших читачів-дітей "Я малюю маму". Шукаєте натхнення і нових творчих ідей? Тоді приходьте до Нас! Працівники бібліотеки подарують  Вам казкову атмосферу свята жіночої краси і ніжності, весняної неповторності і барвистості!

Нехай цей весняний день, дарує Вам свою ніжність і красу, тішить вас теплом, а чоловіки — увагою. Нехай життя подарує вам тільки приємні миті, теплі ніжні зустрічі та люблячі серця.

Директор ЦБС  О.В. Алісова

Альбом: Вітаємо прекрасну половину людства з 8 березня!
Дата публікації: 13:38 07.03.2019