Звіт про проведену роботу
Звіт  про  проведену  роботу

Звіт про проведену роботу

Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 04.03.2019 року по 07.03.2019 року з обслуговування житлових будинків

1.Вивезено  побутове  сміття: вул. Світла,7,11,14, вул. Дмитрівська,51,53,вул. Деповська, 25/7, вул. Злагоди,9, в-д. Р.Тичинського,1,2б, вул. Слобожанська, 4, вул. Слобожанська,28, вул. Вільна, 48/24, вул. Ціолковського,1-7,вул. Ціолковського,8-9, вул. Будівельна,7-15, вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,10А,  вул. Деповська, 45,52,54,58,58А - по договору  з  ВУКГ ЛМРХО.
2.Виконано  роботи  з  ремонту  внутрішньо будинкової  мережі  електропостачання  по  житловим будинкам  пров. Оранжерейний,6 (1під.)  на  звернення   мешканців  (кв.6 ),  вул. Слобожанська,75
(1під.,2під.,щитова) на звернення мешканців (кв.1,кв.4,кв.5,кв.8) з приводу відновлення електропостачання  по  даним  житловим  будинкам.

3.Виконано  відкачку  грунтових  вод  з  підвального  приміщення  житлової  будівлі гуртожитку  по  вул. Слобожанська, 28.

4.Виконано  роботи  з  поточного  ремонту  козирька  над  входом  в  під’їзд  по  житловим  будинкам вул. Шевченко,29 (2під.), вул. Шевченко,31(2під.).

5.Проводиться  робота з  боржниками  за  послуги по утриманню  житлових будинків та врученням повідомлень - попереджень.

6.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:

- виконано заміну ламп місць загального користування по житловим будинкам: вул. Слобожанська,75(1під.);

- виконано прочистку внутрішньо будинкової мережі водовідведення житлових будинків за адресою  вул. Локомотивна,1Е(1під.).

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                                       П.О.Ткаченко
Дата публікації: 11:25 07.03.2019