До Дня народження Великого Кобзаря

Напередодні Національного Шевченківського дня, бібліотеки Люботинської ЦБС, проводять численні заходи з метою гідного вшанування пам’яті великого Кобзаря і популяризації його літературної та мистецької спадщини серед користувачів різної категорії.

5 березня працівниками читального залу було організовано та проведено інформаційно-літературну мультимедійну  вітальню для учнівської молоді. Впродовж заходу учні мали змогу переглянути  літопис долі «Тарас Шевченко – володар українського духу» про життєвий та творчий шлях геніального сина українського народу. Актуальність Шевченкового слова, його ідей гуманізму і патріотизму, вболівання за долю України – це те, що об’єднує всіх українців навколо безсмертного «Кобзаря».

Директор ЦБС   О.В. Алісова

Дата публікації: 08:40 06.03.2019