Соціальна робота спеціалістів МЦСССДМ

Робота з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах.

Згідно плану роботи Люботинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді начальником відділу МЦСССДМ О.Шевченко, головним спеціалістом  служби у справах дітей  Л.Глущенко,  інспектором ювенальної превенції сектору превенції патрульної поліції А.Чуб, було здійснено відвідування сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Під час обстеження з батьками було проведено профілактичні бесіди, щодо наслідків неналежного виконання батьківських обов’язків  відносно неповнолітніх дітей, недопущення вчинення жорстокого поводження та насильницьких дій. З дітьми проведена роз’яснювальна робота,  щодо прав,обов’язків та ведення здорового способу життя.

В ході соціальної роботи спеціалістами центру були проведені бесіди з стосовно подолання соціально-побутових проблем, ефективності виховання дітей, поліпшення житлово-побутових умов та планування сімейного бюджету.

Директор ЛМЦСССДМ

Т.Жмайлова