Звіт КЖРЕП

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 25.02.2019 року по 01.03.2019 року з обслуговування житлових будинків

1.Вивезено побутове сміття: вул. Світла,7,11,14,вул. Дмитрівська,51,53, вул. Гвардії генерала Гавенко Л.А.,10а, вул. Слобожанська,4, вул. Слобожанська,28, вул. Локомотивна,1В,1Г,1Е,1Д,1Ж,2 - по договору  з  ВУКГ ЛМР ХО.

2.Проведено обстеження працівниками підприємства внутрішньо будинкової мережі водовідведення житлового будинку по вул. Ціолковського,3(1під.) з приводу протікання мережі водовідведення на  звернення  мешканців (кв.1).

3.Проведено комісійне обстеження представниками міської ради та підприємства технічного стану шиферної покрівлі нежитлової  будівлі  по  вул. Слобожанська, 41/2-1.

4.Виконано  роботи  з  ремонту  внутрішньо будинкової  мережі  електропостачання  по  житловим будинкам пров. Оранжерейний,8(1під.,2під.,щитова,підвал) на звернення  мешканців (кв.6), вул. Локомотивна,1Д (3під.- 2пов.,3пов.,щитова)  на  звернення  мешканців (кв.19).

5.Виконано  відкачку  грунтових  вод  з  підвального  приміщення  житлової  будівлі гуртожитку  по  вул. Слобожанська, 28.

6.Проводиться  робота з  боржниками  за послуги по утриманню  житлових будинків та врученням повідомлень - попереджень.

7.Виконано роботи з зняття показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за  лютий  місяць 2019 року.

8.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:

- виконано  заміну  ламп місць загального користування  по  житловим  будинкам: вул. Гвардії генерала Гавенко Л.А.,10а,(1під.-зовнішне освітлення), вул. Локомотивна,1Д(3під.- 2пов.,3пов.), пров. Оранжерейний, 8(1під.-2пов.,2під.-2пов.), вул. Дмитрівська, 53(1 під.-2 пов.,2під.-2пов.).

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                                        П.О.Ткаченко

Дата публікації: 08:44 01.03.2019