Телефонограми №№77,79 від 14.04.2017 р.

Увага! відключення електропостчання!

№ 77 від 14.04.2017 р.

В зв’язку з ремонтними роботами 19.04.2017 року з 09.00 – до 17.00 буде припинено подачу електроенергії по вул. Щорса, вул. Свердлова, вул. Ломоносова, вул. Трудовій, вул. Кімівській, вул. Менжинського, пров. Менжинського, пров. Тухачевського, вул. Маяковського, пров. Маяковського, вул. Слобожанській, вул. Цілиноградській, вул. Серпневій, вул. Червневій, вул. Червонопартизанській, пров. Червонопартизанському, вул. Полтавський Шлях, вул. Тельмана, вул. Дніпровій, вул. Вільшанській, пров. Вільшанському, вул. Червоногвардійській, вул. Сучасній.

№ 79 від 14.04.2017 р.

В зв’язку з ремонтними роботами 20.04.2017 року з 09.00 – до 17.00 буде припинено подачу електроенергії по вул. Низовій, вул. Ревчанській, вул. Уклінній, вул. Дуншівській, вул. Новій, вул. Лерментова, в-ду Новому, вул. Олексіївській, пров. Олексіївському, в-ду Олексіївському, вул. Криничній, вул. Лассаля, вул. Челюскіна, пров. Челюскіна, пров. Криничному, в-ду Перекопському, вул. Вільній, вул. Луначарського, вул. Островській, в-ду Вільному, пров. Вільному, пров. Кузнечному, пров. Луначарського, вул. Курортній, пров. Курортному, пров. Островському, вул. Жданова, вул. Полтавській, вул. Клубній, пров. Клубному, вул. Шевченака, в-ду Шевченка, вул. Героїв Афганців, пров. Гребельному, в-ду Полтавському, вул. Барчанівській, вул. Дуншівській, пров. Дуншівському, вул. Кривій, в-ду Борівському, в-ду Слави, в-ду Липецькому, пров. Озерному, пров. Прудовому, в-ду Охтирському, в-ду Тичини, вул. Нежданової.

Дата публікації: 15:33 14.04.2017