Привітання народного депутат В. Кацуби з Великоднем!

Зі світлим Воскресінням Христовим!

Шановні земляки !
                 Великдень - одне з найстаріших свят, і у всі часи воно символізувало чудесне відродження життя, пробудження сплячого світу і його розквіт з новими силами і яскравими фарбами .
                 У переддень свята  прийміть мої вітання і щирі побажання світлого довговічного щастя та здійснення всіх бажань . Від усього серця бажаю вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі.
              Хай Ваші душі будуть багаті на добро, а ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою.
               Нехай цей Великий День дарує всім  щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день! Хай прощення, розуміння, мир і дружба будуть панувати у вашому житті і в житті всіх, хто вас оточує, хто вам дорогий. Хай великодній благодатний вогонь обігріє ваш дім!
                    Всіх благ люботинцям  і славному місту Люботину!

З повагою,                                                        Володимир Кацуба,
народний депутат України.

Дата публікації: 14:11 14.04.2017