Командний турнір з шахів «Біла тура»

07 лютого 2019 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» у співпраці з відділом освіти і відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Люботинської міської ради

провели  командний турнір з шахів «Біла тура» серед збірних  команд загальноосвітніх закладів міста Люботина (3 юнаки, 1 дівчина), який відбувся у спортивному залі ЗОШ №4. У всіх турах команди грали за схемою перша дошка з першою і т.д., де у підсумку нагороджувалися у командному заліку та окремо кращі на кожній із чотирьох дощок. Не взяли участі у турнірі представники Гімназії №1.

За результатами змагань перемогла команда ЗОШ №4, яка отримала Кубок від КЗ «Спорт для всіх», II місце у команди ЗОШ №6, III місце посіла команда ЗОШ №3. Результати приведені у підсумковій таблиці.

Кращими на 4-х дошках стали: 1 дошка – Підченко Миколай (ЗОШ №4), 2 дошка – Маслійов Микола (ЗОШ №4), 3 дошка – Сабадаш Дмитро (ЗОШ №3), 4 дошка – Теребун Юлія (ЗОШ №4), які отримали індивідуальні грамоти від КЗ «Спорт для всіх». Команда – переможець і команди призери отримали від відділу освіти командні грамоти відповідних ступенів.