Круглий стіл

31 січня 2019 року у приміщенні Люботинської центральної бібліотеки юристами БФ «Карітас Харків» було проведено круглий стіл на тему: «Надання статусу дитини, що постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів»

Під час заходу обговорювалися питання щодо осіб, які мають право звернутись за отриманням статусу, порядку надання даного статусу та збору необхідних документів.

Захід було організовано юристами проекту «Захист прав, зниження ризиків та посилення гуманітарного реагування на ВПО та постраждалого від конфлікту населення України», що діє за підтримки Датської ради у справах біженців та Агентства США з міжнародного розвитку.

Люботинський міський ЦСССДМ висловлює подяку спеціалістам, які провели консультування, а також відвідувачам заходу за увагу, відкритість та результативне спілкування.

Начальник відділу ЛМЦСССДМ

Шевченко О.С.