Інформаційний захід

ЖИТТЯ – найвища цінність

Життя... У кожного воно різне. У когось воно радісне, яскраве, багате на події, емоції, враження, активне, а в декого — пасивне, тому сумне, неяскраве. Є люди, які переконані: якщо в житті щось не вдається, то таке життя нічого не вартує. У чому ж його сенс? Узагалі краще тоді не жити. Інші ж дотримуються думки, що життя — найвища цінність, і яким би воно не було, — це безцінний дар, яким людина повинна дорожити навіть тоді, коли в ньому більше смутку, ніж радощів.

30січня 2019 року у Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту спеціалістами Люботинського міського центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді  проведений практичний тренінг на тему: «Життя – найвища цінність», під час якого молодь визначила поняття «Життя» та сенс життєвих  цінностей.

Начальник відділу ЛМЦСССДМ

Шевченко О.С.