До Міжнародного дні пам'яті жертв Голокосту
До Міжнародного дні пам\

До Міжнародного дні пам'яті жертв Голокосту

У зв'язку з відзначенням Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту в Люботинській центральній бібліотеці та бібліотечних закладах міста підготовлені тематичні заходи, для всіх бажаючих, хто цікавиться фактами історичної долі України та її громадян.

У читальній залі до уваги користувачів  виставка – факт  «Голокост - пам'ять во спасіння». В інформаційному центрі бібліотеки для дорослих організовано перегляд відео-реквієму «Скорботна свічка пам’яті святої». Голокост – це назва 12-річного періоду, під час якого нацисти втілили у життя свої схеми знищення європейського єврейства. Зникають покоління, які пережили страхіття масових знущань, жахливу трагедію людства – Голокост. Молодь повинна знати, пам’ятати ці страшні сторінки історії.

Директор ЦБС  О.В. Алісова

Альбом: До Міжнародного дні пам'яті жертв Голокосту