Звіт про проведену роботу
Звіт  про  проведену  роботу

Звіт про проведену роботу

Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 21.01.2019 року по 25.01.2019 року з обслуговування житлових будинків:

1.Вивезено побутове сміття: вул. Ціолковського,1-7, вул. Ціолковського,8-9, вул. Будівельна,7-15, вул. Світла,7,11,14,вул. Дмитрівська,51,53, вул. Гвардії генерала Гавенко Л.А.,10а ,вул. Гвардії генерала Гавенко Л.А.,49,вул. Слобожанська,28, вул. Вільна,18/24, пл. Театральна,5, вул. Деповська,52,54,58,58А,вул. Злагоди,9,вул. Деповська,25/7,в-д. Р.Тичинського,1,2б,Шевченківський м-в. - по договору  з  ВУКГ ЛМРХО.

2.Проведено  обстеження  внутрішньо будинкової  мережі  водопостачання  по  житловому будинку по вул. Злагоди,9  з  виявлення  та  усунення  протікання  мережі водопостачання на звернення мешканців.

3.Проведено обстеження представниками  підприємства  та представниками ВП Сумської дистанції електропостачання Регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» внутрішньо будинкової мережі електропостачання житлового будинку по вул. Локомотивна,1Г(підвал-щитова) з приводу відновлення  електропостачання по окремим квартирам на звернення мешканців.

4.Виконано роботи з очистку  від  снігу та криги покрівлі та козирків над входом в під’їзди житлових  будинків  по вул. Світла,14(1під.),вул. Будівельна,9 (3під.).

5.Проводиться  робота  з  боржниками  за послуги по утриманню  житлових будинків та врученням повідомлень-попереджень.

6.Виконано роботи з зняття показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за  січень  місяць 2019 року.

7.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:

- виконано заміну ламп місць загального користування  по  житловим  будинкам: вул. Світла,14 (1під.-1пов.),вул. Світла,7(2під.-2пов.),вул. Будівельна,6(2під.-2пов);

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                                                        П.О.Ткаченко

Дата публікації: 10:59 25.01.2019