Норми споживання газу не залежать від наявних електроприладів в будинку

В Харківській області без лічильників газу використовують паливо 6,6% клієнтів ПАТ «Харківгаз». Для таких споживачів щомісячний обсяг споживання газу визначається згідно встановлених урядом норм. Ці норми є єдиними для всіх споживачів без приладів обліку і не корегуються в залежності від наявних електроприладів в кожному окремому домоволодінні.

Після рішення Верховного суду України, для споживачів без лічильників діють наступні норми споживання газу:

за наявності газової плити і централізованого гарячого водопостачання – 9,8 м куб. на людину в місяць.

за наявності газової плити та відсутністю централізованого гарячого водопостачання – 18,3 м куб. на людину в місяць.

Згідно Постанови КМУ № 619, при відсутності централізованого гарячого водопостачання або у разі перерви в централізованому гарячому водопостачанні, норма споживання газу становить 18,3 м куб. на людину в місяць. Законодавство не передбачає корегування норм споживання газу по кожному окремому домоволодінню в разі придбання електричних бойлерів, електрочайників, мікрохвильових печей, інших електроприладів.

Дата публікації: 16:19 23.01.2019