У бібліотеках міста пройшли заходи до Дня Соборності України

Сьогодні, 22 січня у читальному залі центральної бібліотеки відбувся захід з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки.

На заході були присутні учні 9-го класу НВК №2 для яких була проведена  година державності: «Вона - наш витвір, наша мрія, соборна вільна Україна». Відвідувачам заходу був запропонований відеофільм  «День соборності України».

З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня соборності України, працівники  центральної дитячої бібліотеки організували і провели хвилинку - повідомлення: «Соборність України: під прапором волі». Діти ознайомилися з книжковою виставкою: «Україна – Соборна держава», на якій представлена література, що висвітлює тернистий шлях України до соборності.

У Гиївській  бібліотеці філії №2 відбулася інформаційна бесіда: «В нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи». У Водянській бібліотеці філії №1, та Старо-Люботинській бібліотеці філії №3 відбувся огляд книжкових виставок під назвою: «Моя єдина Україна». Користувачам були представлені  навчальні посібники з історії України,  періодичні видання, на сторінках яких висвітлюється дана подія. Заходи допомагають не лише краще пізнавати історію нашої держави, а й сприяють піднесенню національної свідомості. День Соборності - це нагадування про те, що сила нашої держави - в єдності українських земель.

Директор ЦБС  О.В. Алісова

Альбом: У бібліотеках міста пройшли заходи до Дня Соборності України