пізнавальні заходи з метою відродження паростків духовності

З нагоди Дня Соборності України

З нагоди Дня Соборності України  у бібліотеках Люботинської ЦБС, продовжують  проходити пізнавальні заходи з метою відродження паростків духовності, пробудження у своїх користувачів зацікавленості  до поглибленого вивчення iсторiї  та культурних надбань українського народу, виховання поваги та любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасності. Напередодні  Дня  Соборності, для учнів 10-го класу ЗОШ  №3 та користувачів в Центральній  бібліотеці було проведено мультимедійну презентацію «Вона - наш витвір, наша мрія, соборна, вільна Україна». Ведучі розповіли  про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу. Присутні мали змогу  ознайомитися з унікальними історичними виданнями, що висвітлюють тернистий шлях України до Соборності.

Директор Люботинської ЦБС   О.В. Алісова

Альбом: пізнавальні заходи з метою відродження паростків духовності
Дата публікації: 15:14 21.01.2019