УСЗН повідомляє:

ДО УВАГИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ І ТА ІІ ГРУПИ , БАТЬКІВ, ЯКІ МАЮТЬ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Управління соціального захисту населення Люботинської міської ради продовжує робота по збору документів для внесення інформації щодо  осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають право на пільговий проїзд, для можливості придбання пільгових проїзних документів для таких осіб через офіційний веб - сайт ПАТ «Укрзалізниця».
   Особам з інвалідністю та батькам дітей з інвалідністю необхідно надати наступний пакет документів:
 - паспорт 1,2,11 стр. або  (свідоцтво про народження дітям до 14 років) (ксерокопія);
 - ідентифікаційний код (ксерокопія);
 - довідка МСЕК (ксерокопія);
-  пенсійне посвідчення  (пільгове посвідчення ) (ксерокопія);

Пакет документів надати до управління соціального захисту населення за адресою:  м.Люботин  вул. Слобожанська, 24/1 кім. №4

За додатковою інформацією звертатися за телефоном 741-01-31.

відділ пільг та соціальних гарантій

Дата публікації: 15:38 18.01.2019