Міський дитячий фестиваль – конкурс «Люботинські джерела»

Впевнено розпочав свою творчу ходу міський дитячий фестиваль – конкурс «Люботинські джерела».

12 квітня 2017  року гостинно відкрив двері своєї Люботиський професійний ліцей залізничного транспорту для учасників  першого  відбіркового  туру у номінації «Вокал».  У програмі було представлено 54 конкурсних номери, у яких демонстрували свої таланти 76 дітей віком від 7 до 17 років.

Усі керівники та учасники дуже відповідально поставилися до підготовки конкурсного репертуару, тому відбір пройшов на достатньо високому рівні. У наступний тур було відібрано 32 учасники,які будуть змагатися з новим твором 22 квітня 2017 року з 11.00 години у залі Залізничного ліцею.

На 20 квітня 2017 року заплановано відбірко вий тур у номінації «Інструментальне мистецтво», який пройде на базі ДШМ та Гімназії № 1. Відбірковий тур у номінації «Хореографія» відбудеться 28 квітня 2017 року у залі Залізничного ліцею з 10.00 години.

Оргкомітет

Дата публікації: 16:47 13.04.2017