Харківщина колядує

Дванадцятого січня цього року люботинський ансамбль народного співу «Чарівниці» у складі Куценко Раїси, Нєманєжної Антоніни, Еткало Анастасії, Еткало Ярослави, Шліхаря Петра та Еткало Ірини прийняли участь у фольклорному фестивалі «Святовид».

На фестиваль з’їхалися більше 30 колективів харківщини. Дзвеніли колядки та щедрівки, виконувались веселі танки. Глядачі біля харківського театру опери та балету гучно плескали, підспівували та підтанцьовували. Після закінчення фестивалю «Святовид» всі його учасники приєдналися до фестивалю «Вертеп – фест 2019», який проходив зірковою ходою по вулиці Сумській. Ходу вів військовий оркестр, барабанні ритми задавали святковий настрій всій колоні. У фестивалі «Вертеп – фест 2019» прийняли участь колективи із багатьох міст та сіл України, а також Польші, Чехії, Німеччини та Франції. Учасників фестивалю біля красуні – ялинки на площі Конституції зістріла губернатор області Юлія Світлична теплими словами та привітаннями. На початку цієї зустрічі учасники фестивалю виконали гімн України, а по закінченню прозвучала українська народна колядка «Нова радість стала». Колектив «Чарівниці» був нагороджений дипломами фестивалів і з гарним настроєм повернувся додому.

Керівник ансамблю

Еткало Ірина