Звіт про проведену роботу
Звіт  про  проведену роботу

Звіт про проведену роботу

Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 08.01.2019 року по 11.01.2019 року з обслуговування житлових будинків

1. Вивезено побутове сміття: вул. Гвардії генерала Гавенко Л.А,10а, вул. Гвардії генерала Гавенко Л.А., 49, Шевченківський м-в., вул. Слобожанська 4,вул. Слобожанська 28,вул. Ціолковського, 1-7, вул. Ціолковського, 8-11, вул. Будівельна, 7-15,вул. Деповська, 52-58а, вул. Локомовтивна, 1В,1Г, 1Е,1Д,1Ж,2  (по договору  з  ВУКГ ЛМР ХО).

2.Проводиться  обстеження  технічного стану  безгоришних  покрівель  багатоповерхових  житлових  будинків  згідно  графіку на 2019 рік.

3.Виконано роботи з очистку  від  снігу та криги покрівлі житлових будинків по вул. Ціолковського, 5, вул. Будівельна,4, вул. Будівельна,13.

4.Проводиться  робота  з  боржниками  за послуги по утриманню  житлових будинків та врученням повідомлень-попереджень.

5.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:
- виконано заміну ламп місць загального користування  по  житловим  будинкам: вул. Будівельна,7(2під.),вул. Шевченко,31(1під-2пов.,2під-1пов, зовнішне освітлення),вул. Світла,7(2під.-1пов,зовнішне освітлення),вул. Гвардії генерала Гавенко Л.А.,49( 4під.-2пов.);

- виконано прочистку внутрішньо будинкової мережі водовідведення гуртожитку за адресою вул. Слобожанська,28(1пов.).

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                                         П.О.Ткаченко
Дата публікації: 11:20 11.01.2019