Міжнародний День визволення в’язнів фашистських концтаборів

До міжнародного Дня визволення в’язнів фашистських концтаборів, який щорічно відзначається 11 квітня за ініціативою ООН, у Люботинській централізованій бібліотечній системі пройшли такі заходи.

У Люботинській  ЦБ  була представлена  книжково – ілюстративна виставка «Очима болю і вустами гніву» та проведена інформаційна хвилинка на якій бібліотекар розповіла про тих, хто пройшов крізь жахіття фашистських катівень. Біографії цих людей - це справжні уроки мужності для молодого покоління.
  У бібліотеці– філії №2  діє до 15.04.2017 р. книжково-ілюстративна виставка «Горе, страждання, навіть пекло перетворити на пам'ять».
Центральна дитяча бібліотека оформила  тематичну полицю «Дитинство за колючим дротом».
11 квітня 1945 в’язні Бухенвальду підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців, і вийшли на волю. Всього на території Німеччини та окупованих нею країн діяло більше 14 тисяч концтаборів. За визнанням самих есесівців, в’язень, тривалість життя якого в таборі складала менше року, приносив нацистам майже півтори тисячі рейхсмарок чистого прибутку.
За роки другої світової війни через табори смерті пройшли більш ніж 18 мільйонів чоловік.
Розум не сприймає статистики і втрат серед мирного населення. Але душа кожного українця болить за непрожите життя, нездійснені мрії тих, хто загинув в лютому, жорстокому коловороті війни.
Альбом: Міжнародний День визволення в’язнів фашистських концтаборів
Дата публікації: 13:11 12.04.2017