Звіт КЖРЕП

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 02.01.2019 року по 04.01.2019 року з обслуговування житлових будинків:

1.Проведено обстеження  технічного стану  безгоришних  покрівель  багатоповерхових  житлових  будинків  згідно  графіку на 2019 рік.

2.Виконано роботи  з  очистку  від  снігу та криги  покрівлі  житлових  будинків по вул. Ціолковського,1, вул. Будівельна,9(1під.,3під).

3.Виконано роботи з закриття продухів технічного приміщення м’якої покрівлі багатоповерхового  житлового  будинку  за  адресою вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.49(3під.).

4.Виконано роботи з утеплення внутрішньо будинкової мережі водопостачання місць загального користування  багатоповерхового  житлового  будинку  за  адресою вул. Слобожанська, 75 (1під.),вул. Ціолковського,3(1під.).

5.Проводиться  робота  з  боржниками  за послуги по утриманню  житлових будинків та врученням повідомлень-попереджень.

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                                         П.О.Ткаченко

Дата публікації: 13:38 04.01.2019