Звіт КЖРЕП

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО за грудень місяць 2018 року з обслуговування житлових будинків:

1.Вивезено побутове сміття: вул. Світла,7,11,14, вул. Дмитрівська,51,53, вул. Вільна, 18/24, вул. Деповська, 25/7, вул. Злагоди,9, в-д. Р.Тичинського,1,2б, вул. Слобожанська, 4, вул. Слобожанська,28, пл. Театральна, 5, Шевченківський масив, вул. Ціолковського,1-7,вул. Ціолковського,8-9, вул. Будівельна,7-15, вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А., 2, 6, 10А, 49,  вул. Деповська, 45,52,54,58,58А, вул. Локомотивна, 1Г,1В, 1Е,1Д,1Ж,2 - по договору  з  ВУКГ ЛМРХО.

2.Проведено  обстеження представниками підприємства технічних  поверхів  горищних  приміщень  шиферної  покрівлі житлових будинків по вул. Ціолковського,1,3,7,9,11,вул. Будівельна,3,6,7.

3.Проведено  обстеження  представниками підприємства шиферної  покрівлі прибудови  до житлового будинку  по  вул. Деповській,54  на  звернення  мешканців(кв.7,кв.8)  з  приводу  проведення  ремонтних робіт  покрівлі.

4.Проведено обстеження представниками підприємства місць загального користування житлового будинку по вул. Будівельна,3 на  звернення  мешканців (кв.5) з приводу проведення ремонтних робіт під’їзду.

5.Проведено  обстеження  представниками підприємства підвального приміщення ПРУ житлового будинку  по  вул. Локомотивна,1Г(підвал)  та  гуртожитку по вул. Слобожанська,28(підвал) ,вул. Будівельна,15(підвал) з  приводу  підтоплення  грунтовими  водами.

6.Проведено  обстеження  представниками   підприємства   горищного  приміщення шиферної покрівлі житлового  будинку  по  вул. Локомотивна,1Е (1під.) з  приводу протікання покрівлі на звернення мешканців.

7.Проведено обстеження  представниками  підприємства  та представниками ВП Сумської дистанції електропостачання Регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» внутрішньо будинкової мережі електропостачання (щитових) житлових  будинків  за  адресою  вул. Шевченко,25,27,29,31. В ході обстеження проведена робота з боржниками за послуги з утримання житлових будинків.

8.Виконано  роботи  з  поточного  ремонту  внутрішньо будинкової мережі водовідведення по житловому будинку по  вул. Локомотивна,1Д (підвал – 3,0п.м.).

9.Виконано ремонт внутрішньо будинкової мережі електропостачання місць загального користування гуртожитку за адресою м. Люботин, вул. Слобожанська,28(1пов.), вул. Локомотивна,1Е (1під.- щитова, кв.7, кв.9).

10.Виконано  роботи  з  відкачки  грунтових  вод  підвального приміщення ПРУ по  гуртожитку за  адресою  вул. Слобожанська,28(підвал).

11.Виконано  роботи  з  оштукатурювання  місць  загального  користування (входу в під’їзд)  по житловому будинку за  адресою  вул. Гвардії  генерала Гавенка Л.А.,49(4під.).

12.Виконано  ремонт  кодового  замку  вхідних  дверей  місць  загального  користування  житлового  будинку  по  вул. Ціолковського,9 (1під.).

13.Виконано дератизаційні роботи  по підвалам та першим поверхам  житлових  будинків  згідно графіку на 2018рік.

14.Проводиться робота з боржниками за послуги з утримання житлових будинків з врученням повідомлень-попереджень.

15.Виконано роботи з зняття показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за грудень місяць 2018 року.

16.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:

- виконано  заміну  ламп  та  ремонт світильників  по  житловим  будинкам: вул. Будівельна, 3 (1,2пов.),вул. Будівельна,9(3під.-2пов.) вул. Шевченко,23(1під.-2пов.,зовнішне освітлення),вул. Слобожанська,75(1під.-1пов.),вул. Локомотивна,1В(2під.-1пов.),вул. Ціолковського,7(2под.-2 пов.,  зовнішне освітлення), вул. Ціолковського, 1(2під.),вул. Шевченко,25(1під.-1,2пов.),вул. Будівельна, 8(1під.-2пов.),вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,10а(5під.-3пов.),вул. Ціолковського, 11(1під.-зовнішне освітлення), вул. Слобожанська, 4 (1під.-2пов),вул. Будівельна,15 (3під.-зовнішне освітлення);

- виконано прочистку внутрішньо будинкової мережі водовідведення по гуртожитку за адресою вул. Слобожанська,28(1пов.- к.3а) , вул. Гвардії генерала Гавенко Л.А.,10а(2під.- кв.17).

Начальник Люботинського КЖРЕП  ЛМРХО                                                                П.О.Ткаченко

Дата публікації: 09:38 03.01.2019