Нові надходження до Люботинської центральної бібліотеки сучасної української художньої літератури

Читай найкраще!

Шановні користувачі!  Працівники Люботинської центральної бібліотеки підготували для вас цікавий перегляд нової літератури «Сучасна українська література».  Творчість сучасних поетів, письменників безцінна. Читаючи їх твори, ми ще більше розуміємо і відчуємо красу і неповторність рідної землі, навчимось розуміти найголовніше – добро наших сердець, чесна праця й благородні діяння ніколи не пропадуть марно, бо вони стали найдорожчими людськими цінностями.
                                                                               Директор ЦБС Алісова О.В.
Альбом: Нові надходження до Люботинської центральної бібліотеки сучасної української  художньої літератури
Дата публікації: 16:50 10.04.2017