Оголошення

Щодо переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування по м. Люботину

Виконком Люботинської міської ради повідомляє, що переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування по м. Люботину: маршрут № 1 «Вокзал ст. Люботин – Караван», маршрут № 2 «Вокзал ст. Люботин – майдан Княжий», маршрут № 3 «Вокзал ст. Люботин – вул. Табірна», маршрут № 4 «Вокзал ст..Люботин – КМС, маршрут № 5 «Вокзал ст.Люботин –  магазин «Ревчанський», маршрут № 6 «Вокзал ст. Люботин – вул. Колодяжна», маршрут № 7 «Гвоздика – Старий Люботин» - визначено фізичну особу – підприємця Павленка Юрія Володимировича, як такого, що відповідає кваліфікаційним вимогам та може забезпечити належну якість перевезень пасажирів.

Виконком

Дата публікації: 14:14 10.04.2017