ПОЛОЖЕННЯ про міський дитячий конкурс читців «Вічне слово Кобзаря», присвячений творчості Т.Г. Шевченка

I. Мета конкурсу. Залучення дітей до літературного надбання українського генія, національного пророка, художника і поета Т.Г. Шевченка. Розкриття краси поетичного слова, виявлення і підтримка талановитих аматорів м.Люботина – поетів і читців.

II. Організатори конкурсу .
-Люботинський міський відділ культури;
-Люботинський міський будинок культури.
IІІ. Умови проведення
У конкурсній програмі беруть участь виконавці-аматори ознайомлені з Положенням конкурсу у двох вікових категоріях:
-1 категорія від 6 до 11 років включно;
-2 категорія від 12 до 16 років включно.
Конкурсна програма містить такі номінації (на вибір учасників):
- номінація «Виконавець» передбачає два вірша:
один вірш або твір-проза з творчості Т.Г. Шевченка, або вірш про Шевченка, другий вірш - на вибір конкурсанта.
- номінація «Автор» - один вірш на вільну тему, другий, присвячений Т. Г. Шевченку; (Учасники цієї номінації разом із заявкою обов’язково надсилають  тексти своїх творів, за можливістю у електронному вигляді).
Тривалість конкурсної програми до 5 хвилин.
Виступи учасників конкурсу оцінюються журі за 10-бальною системою.
Переможці минулого року (перші місця) до участі у конкурсі не допускаються.
ІVКритерії оцінювання:
- художній рівень твору та його виконання (у номінації «Автор»);
- майстерність виконання (у номінації «Виконавець»);
- самобутність виконання .
VНагородження учасників.
Всі учасники нагороджуються Подякою  за участь у конкурсі. Лауреати у кожній віковій категорії (1, 2, 3 місця) нагороджуються дипломами та призами.
Журі має право:
- не присуджувати  місця, припинити виступ, що не відповідає регламенту, встановлювати свої номінації;
- поділяти місця між двома учасниками у разі однакового виконавського рівня;
- присуджувати спеціальні призи;
- нагороджувати конкурсантів призами.
Рішення журі оскарженню не підлягає.
VIПрограма проведення.
Конкурс проводиться  10 березня 2017 року у приміщенні Люботинської центральної бібліотеки (вул. Слобожанська (Радянська), 10). Початок конкурсу – о 14.00.
   Заявки приймаються до 3 березня 2017 року електронною поштою lvk@ukrpost.ua, або в друкованому вигляді  за адресою: м.Люботин, вул. Слобожанська (Радянська),10 (приміщення центральної бібліотеки, 1 поверх, праве крило). Еткало Роман Леонідович.
Тел. 741-11-53.

Приєднані документи: